Prekių katalogas

10 efektyvių būdų taupyti popierių įmonėje

Bendraujant su įmonių atstovais apie verslo atsakomybę į klausimą, kas jūsų įmonėje daroma socialinės ir aplinkosauginės srities srityse, dažniausiai girdimas atsakymas: „Bandome taupyti vandenį ir popierių.“ Tačiau kaip iš tikrųjų taupyti popierių įmonėje ar biure, ar tai įmanoma, kokie efektyviausi šiuolaikiniai popieriaus taupymo būdai atsakingoje įmonėje, nuo ko pradėti ir ką dar galima padaryti? 

Anglies dioksido poveikio atžvilgiu neutralus spausdinimas

Konica Minolta kompensuoja neišvengiamą biuro ir pramoninio spausdinimo metu išskiriamą CO2. Emisijos sertifikate, kuriame nurodoma CO2 emisija, nurodomas anglies dioksido poveikio kompensavimas. Ši sistema yra naudinga mūsų klientams, nes jie turi galimybę pasiekti savo aplinkosaugos tikslų, mažinti anglies dioksido emisiją, parodyti įsipareigojimą saugoti klimatą ir gerinti savo įmonės įvaizdį.  

Dirbant iš namų – didesnės sąskaitos: ar darbuotojams rūpi tvarumas ir darbdavio požiūris į jį?

Tvarumas – tai harmonija tarp žmogaus, visuomenės ir gamtos. Šios harmonijos siekiančioje aplinkoje žmogus jaučiasi suprastas, laimingas ir prisidedantis prie kažko gero. Tvarumo sąvoka svarbi ir darbo aplinkoje. Darbuotojai vis labiau įsigilina į įmonės veikimo principus, vertybes, malonioje darbo aplinkoje yra labiau motyvuoti ir produktyvūs.