Prekių katalogas

Anglies dioksido poveikio atžvilgiu neutralus spausdinimas

 • Anglies dioksido poveikio atžvilgiu neutralus spausdinimas

  Konica Minolta kompensuoja neišvengiamą biuro ir pramoninio spausdinimo metu išskiriamą CO2. Emisijos sertifikate, kuriame nurodoma CO2 emisija, nurodomas anglies dioksido poveikio kompensavimas. Ši sistema yra naudinga mūsų klientams, nes jie turi galimybę pasiekti savo aplinkosaugos tikslų, mažinti anglies dioksido emisiją, parodyti įsipareigojimą saugoti klimatą ir gerinti savo įmonės įvaizdį.  

  Konica Minolta biuro prietaisuose naudojama technologija, leidžianti mūsų klientams pasinaudoti mažu energijos suvartojimu, dar labiau mažinant jų poveikį aplinkai:
   

  Efektyviai energiją naudojantys dažai: Konica Minolta Simitri HD polimerizuoti dažai, naudojami tiek biuro, tiek pramoninio spausdinimo srityje, pasižymi žymiai mažesniu poveikiu aplinkai gamybos, naudojimo ir perdirbimo metu lyginant su įprastais milteliniais dažais, nes dažai lydosi žemesnėje temperatūroje.
  Efektyviai energiją vartojanti skaitytuvo lempa: skaitytuvo šviesos šaltinis buvo pakeistas iš įprasto fluorescencinio apšvietimo į LED, kuriame nebėra gyvsidabrio. Klientai gauna naudos, nes taupoma energija ir veikiant naudojama mažai šilumos, o ryškumas ir nuskaitymo greitis yra didesnis.
  Žemas TEC vertinimas: Konica Minolta biuro gaminiai pasižymi ypač žemais TEC vertinimais; tai yra tipinis gaminio savaitinis elektros energijos suvartojimas (TEC), pagrįstas vidutiniu naudojimu biure, kaip apibrėžta ENERGY STAR programoje.
  Indukcinė kaitinamojo lydymo technologija: žymiai sumažina energijos suvartojimą, nes lydymui reikiama temperatūra pasiekiama daug greičiau ir gali būti tiksliai valdoma.
  Veleno be ozono įkrovimas: ilga didelės skiriamosios gebos išeiga ir slopinamas ozono susidarymas.